KDO JSME

Jsme rodiče nyní již čtyřletého syna, který rád poznává nové věci a líbí se mu v dětském kolektivu. Díky tomu se pro něj nabízelo najít v Českých Budějovicích vhodnou mateřskou školu resp. jesličky alespoň na pár dní v týdnu….nepodařilo se. A jak to tak v životě bývá, souhry náhod tomu chtěly a mateřskou školu/jesličky jsme mu otevřeli sami. Mateřská škola Sovička byla nejen ideálním místem pro našeho syna, ale i pro všechny děti, které ji navštěvují nebo budou navštěvovat.

Mateřská škola Sovička funguje jako dětská skupina s kapacitou 9 dětí. Byla otevřena v srpnu 2015. O děti se starají tři tety.

Přijímáme děti od 1,5 do 4 let na celodenní nebo dopolední docházku.

Klademe si za cíl dětem poskytnout kvalitní program plný kreativních her, vzdělávání i zdravého pohybu. Díky prostorné zahradě zároveň s otevřením školky startuje Projekt zahrada, který by měl děti podpořit v aktivitách na čerstvém vzduchu. Děti si vyzkouší roli malého zahradníka, ve vyvýšených záhonech si samy vypěstují bylinky nebo něco ke svačince.

Budova školky se nachází v klidném prostředí českobudějovické čtvrti Nemanice s vlastním parkováním, velmi dobře dostupná MHD (linka 2 a 8). Vnitřní prostory a zahrada jsou pro děti naprosto ideální. Vaše ratolesti mají v budově dostatek hrací i odpočinkové plochy a jídelnu. Dítě, které nás navštíví poprvé, si prostory doslova zamiluje...přijďte se přesvědčit. Objekt byl zkolaudován jako mateřská škola a vybavení splňuje veškeré normy. Videoprohlídka zde

Přímo v budově sídlí pediatrická ordinace MUDr. Romany Janouškové.

Kdo jsme

 

Formulář přihláška   facebook.com/sovickams
  © 2015 všechna práva vyhrazena • mobilní verze